Divize

Divize – Medicína

Skupina s velmi širokou paletou produktů významných světových výrobců od spotřebního materiálu až po systémy řízení operačního sálu, digitalizaci, extrakorporální lithotriptory. Tým tvoří zkušení obchodníci, aplikační specialista, zahraniční referentky. Každý z prodejního týmu je pravidelně proškolován v zahraničí u výrobců. Jen tak je zaručena profesionalita  týmu.

Divize – Gastro

Divize je dominujícím dodavatelem stravovacích provozů českého zdravotnictví a velkokapacitních kuchyní, ve kterých je na prvním místě kladen důraz na kvalitu a spolehlivost technologického vybavení.

Divize – Servis

Činnost servisního oddělení je součástí služeb. Nabízíme svým zákazníkům nejen dodávku špičkového zařízení, ale zároveň i kompletní zajištění jeho provozu. Naším cílem je poskytovat služby, které splní všechny požadavky na techniku v medicínském prostředí.

Divize – Kompletace

Divize KOMPLETACE se soustředí na dodání určitého souboru produktů a služeb, investičního celku takzvaně na klíč. Jde o dodávky souborů lékařských zařízení do státního, krajského, městského i soukromého sektoru.